Víte, že byste „to“ měli ve firmě změnit.

Říkáte si, že by to chtělo „něco“, co by vaše pracovníky probudilo, povzbudilo a posunulo vpřed.

Chtěli byste jim dodat novou energii a chuť do práce pomocí nějakého inspirativního školení.

Ale bojíte se, aby to nebyla nudná přednáška, na které účastníci zívají nudou… a druhý den se vrátí do starých kolejí?

Nejste sami… a postup, který nastartujete Školením, které je promění, vám to pomůže zařídit:

• Když si totiž vaši lidé stěžují, že je konkurence poráží nižší cenou, tento speciální trénink je naučí správně a účinně reagovat.
  • Když vidíte, jak někteří jen čekají na další úkoly, podpoříme tréninkem jejich iniciativu a samostatnost.
  • Když cítíte, že si každý hledí pouze svého, speciálním tréninkem z nich opět vytvoříme sehraný tým.
  • Když tušíte, že pracovníci ztrácí motivaci, získají čerstvou inspiraci.
  • A když vám lidé říkají, že „to nejde“, na speciálním tréninku můžeme jejich postoj trvale změnit.

Postup je přitom jednoduchý:

Vyberte si z následujících oblastí cíl, kterého chcete Školením, které je promění, dosáhnout.

Stáhněte si k vybranému tématu speciální průvodce, který vám pomůže vyjasnit, co udělat.

A když nám potom pošlete vyplněnou část průvodce zpět, do 96 hodin budete mít na stole návrh „školení, které je promění“…  bez nudy a zívání.

Tak, aby ve vašich lidech opět probudil čerstvou energii, rozumnou sebedůvěru a nové schopnosti.

Co tedy chcete ve firmě dosáhnout?

A jak bude takové Školení, které je promění, vlastně probíhat?

Ukázkový harmonogram a typický průběh tréninkového školení najdete zde.